گنجینه دانش

دانلود تحقیق, مقاله, پایان نامه و پروژه های دانشجویی

خرید اینترنتی پروژه پایان نامه دانشجویی دانلود پروژه و مقاله داشجویی در گنجینه دانش بانک پروژه دانشجویی در گنجینه دانش

تحقیق زبان برنامه نویسی جاوا

تحقیق زبان برنامه نویسی جاوا

جاوا  (Java) یک زبان برنامه‌نویسی شئ‌گراست که برای اولین بار توسط James Gosling در شرکت  Sun Micro Systemایجاد شد و در سال ۱۹۹۵ به عنوان بخشی از سکوی جاوا (مولفه اصلی (java platform منتشر شد. زبان جاوا شبیه به c++ است اما مدل شیءگرایی آسان‌تری دارد و از قابلیت‌های سطح پایین کمتری پشتیبانی می‌کند. یکی از قابلیت‌های اصلی جاوا این است که مدیریت حافظه را بطور خودکار انجام می‌دهد. ضریب اطمینان عملکرد برنامه‌های نوشته‌شده به این زبان بالا است و وابسته به سیستم‌عامل خاصی نیست، به عبارت دیگر می‌توان آن را روی هر رایانه با هر نوع سیستم‌عاملی اجرا کرد. برنامه‌های جاوا به صورت کدهای بیتی همگردانی کامپایل می‌شوند که مانند کد ماشین هستند و به ویژه وابسته به سیستم‌عامل خاصی نمی‌باشند.

بسیاری از خصلت های جاوا به طور مستقیم از زبانهای c و c++ گرفته شده است. دستور زبان جاوا منتج از دستور زبان c است. در حقیقت بسیاری از خصلتهای زبان جاوا از این دو زبان مشتق شده یا با آنها مرتبط است . علاوه بر این ، تولید جاوا بطور عمیقی متاثر از روال پالایش و تطبیقی است که طی سه دهه گذشته برای زبانهای برنامه نویسی موجود پیش آمده است. هرنوع ابتکار و فکر جدید در طراحی زبانها براساس نیاز به پشت سر نهادن یک مشکل اصلی است که  زبانهای قبلی از حل آن عاجز مانده اند. جاوا نیز بهمین ترتیب متولد شد.

 

12 صفحه فایل ورد با فونت12

 

فهرست:

مقدمه

سیستم عامل

قابلیت حمل

پیاده سازی

انواع داده ها ، متغیرها و عملگرها در جاوا

متغیرها در جاوا

اعلان یک متغیر

مقدار شناسه

توزیع های جاوا

کلاس های خاص

کتابخانه های جاوا

ایرادات جاوا

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
(شامل 5% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 3,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران مبتلا به سرطان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
java-project_338665_9913.zip30.6k